АГЕНЦИЯ СЛИВЕН, телефон за връзка: +359886438912, e-mail: mi61@abv.bg

КОСТАДИНОВ: ПЕЕВСКИ НЕ Е В УПРАВЛЕНИЕТО, А ГО ПРИТЕЖАВА

 Костадин Костадинов
16.04.2025 / 11:30

Пеевски не е в управлението, а притежава управлението. Това заяви лидерът на „Възраждане“ Костадин Костадинов.

„След вчерашната декларация, която бе обявена от ДПС на Доган ситуацията в българския парламент е коренно различна. Защото стана ясно, че това правителство, което ни управлява, е правителство на Пеевски“, категорично заяви Костадинов.

Според него БСП и ИТН са патерици на Пеевски. „ГЕРБ станаха младши партньор на Пеевски. Въпросът към Борисов е докога ще търпи да бъде унижаван от Пеевски“, запита той.

„Въпросите към ПП–ДБ и българите са дали искат да бъдат управлявани от човек, който е санкциониран за корупция от САЩ? Ако това правителство управлява, проблемите ще се задълбочат“, запита той.

Той определи бюджета на България 2025 г. като „продънен и фалшив“.

По думите му партиите, които са против правителството, са мнозинство. „Днес имаме ситуация, в която българският парламент може да вземе решение в полза на България. Като изключим Пеевски – сме мнозинство“, заключи лидерът на „Възраждане“.

 
 

Copyright © 2008-2025 Агенция - Сливен | RSS емисия

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Sliven Net | Програмиране и SEO от Христо Друмев